Interviu su komandos vadybininku Jonu Gavėnia

-Laba diena Jonai.
- Laba diena
- Taigi, kodėl nusprendėte tapti Šilutės krepšinio klubo vadybininku
- Mano pasirinkimas buvo gana jau seniai, noras pasidarbuoti pasidarbuoti su savo krašto mylima komanda. Šita komanda turėjusi daug pergalių , daug švenčių.
Aš būdamas mažas stengdavausi stebėti kiekvienas Šilutės komandos varžybas. Mano idealas buvo Mindaugas Timinskas, jis buvo ''nerealus'' (juokiasi). Taip pat
komandoje žaidė tokie krepšininkai kaip Laimis Ulevičius, Petras Jonikas, Kęstutis Kemzūra, Coly'us Tayloras, Robertas Kuncaitis (dabartinis Šilutės''Šilutė'' komandos vyr. treneris)
- Ar šis darbas jūsų nevargina ir ar jums lieka laisvo laiko?
- Šitas darbas yra labai negailėstingas ir labai mažai pastebimas, dauguma žmonių daug kas nepastebi mūsų darbo... Labai daug yra paslėptų dalykų...
Labai mažai lieka laisvo laiko ypač savo šeimai... Taip pat turiu savo verslą, tad ir jam lieka labai mažai laiko.
-Šiais metais buvote su komanda Italijoje ir Kinijoje, kokie buvo įspudžiai, bei rezultatai?
- Na ka pirmoje eilėje pradėsiu nuo priėmimo, požiūrį į mūsų komandą... Italijoje ir Kinijoje buvome su treneriu Laimonu Eglinsku, kuris mane labai nustebino..
Esu labai dėkingas visiems, kas prisidėjo... Nes pagal mūsų biudžetą mes nebūtumėme iškeliavę į Italiją ar Kiniją.. Tikrai esu labai dėkingas visiems mūsų rėmėjams.
-Kuri šalis tiek jums pačiam tiek visai komandai padarė didžiausią įspudį?
- Kinija, nes Kinijoje labai daug vienodų žmonių (juokdamasis sako), labai dideli miestai, visiškai kitokia kultūra. Na Kinija tikrai įspūdinga šalis.
-Jonai, pasakykite, kokie yra tikslai Šilutės krepšinio komandos 2016-2017 NKL Sezone?
- Aišku, tikslai yra kaip ir visų patys aukščiausi, gi sakoma kamuolys yra apvalus, stengsimės kovoti dėl kiekvienos pergalės, dėl sirgalių , rėmėjų, kurie mumis tiki.
- Ko palinkėtumėte Šilutės krepšinio sirgaliams bei kitoms NKL ekipoms?
- Na sirgaliams palinkėsiu ištikimybės, gražių pergalių, geros nuotaikos. O varžovam nenuvertinti Šilutės krepšinio komandos.
-Ačiū Jonai iki.
- Prašom. Iki!

Casino Bonus at bet365 uk